آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / کفش سایز بزرگ اسپرت زنانه چرم مدل شیک

کفش سایز بزرگ اسپرت زنانه چرم مدل شیک

کفش سایز بزرگ اسپرت زنانه چرمی و غیر چرم در مجموعه مهرگام علاوه بر آن که دارا جنس اعلایی می باشند در مدل های بسیار شیک نیز تولید گشته اند.

جمعیت قابل توجهی از مردان و زنان دارا سایز های پا غیر استاندارد هستند که به همین خاطر برای این دسته کفش های با عنوان بزرگپا تولید می نمایند که متناسب سایز و فرم پای آن ها می باشد. بسیاری از این کفش ها چندان در مدل های جالب توجه ای تولید نمی گردند به همین علت در مجموعه مهرگام سعی شده کفش های بزرگپایی به فروش عمده برسد که جدا از کیفیت خوبی که دارند از مدل های شیکی بهره مند می باشند.

کفش سایز بزرگ اسپرت

 

قیمت کفش سایز بزرگ اسپرت زنانه چرم

قیمت کفش سایز بزرگ اسپرت زنانه چرم در مجموعه مهرگام به خاطر فروش عمده در مقایسه با بازار بسیار مطلوب تر می باشد.

از عواقب استفاده از کفش های نامناسب بروز درد در ناحیه پا، زانو، کمر و … می باشد به همین دلیل در صورتی که از چنین درد های رنج می برید بهتر است از کفش هایی بهره بگیرید که به شکل استاندارد و مناسب تولید می شوند و کف طبی دارند. از بهترین نمونه های کفش، کفش های اسپرت چرم هستند که به خاطر خاصیتی که دارند فرم پای مصرف کننده را پس از مدتی می گیرند و متناسب با اندازه و شکل پای هر فردی می شوند.

کفش سایز بزرگ اسپرت به دلیل خاص بودن در مدل های کمی تولید می شود ولی در این مجموعه سعی شده است از بهترین جنس چرم استفاده شود و در مدل های شیک تولید شود.

قیمت کفش سایز بزرگ اسپرت زنانه چرمی مربوط به نوع چرم و نحوه دوخت دارد. در برخی از مدل های کفش چرمی امکان تولید کفش سایز بزرگ زنانه چرم دست دوز ممکن است که قیمت بالاتری دارد.

کفش سایز بزرگ اسپرت

برای مشاهده مدل های موجود می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09143075142
شماره تماس: 04135574829
آدرس کانال: mehrgam3@
پست الکترونیکی: mehrgamshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفش اسپرت زنانه جدید

کفش اسپرت زنانه جدید سفید با توجه به زیبایی و جلوه ای که دارند با …